Bo Hotel & Terraza
| Wi-Fi WiFi | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Vergaderfaciliteiten Vergader-/Banketfaciliteiten |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kindermenu | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Bo Hotel & Terraza Valparaíso is voorzien van een terras, op 25 minuten lopen van het La Sebastiana Huis. Het hotel ligt in de buurt van de Paseo Gervasoni en beschikt over 9 kamers, een bagage-opslag en een restaurant.
Dit hotel is in de Cerro Alegre wijk ongeveer 1 km verwijderd van het Parque Cultural de Valparaíso te vinden. Een korte wandeling brengt je naar het Plaza Sotomayor, binnen 5 minuten te voet ervandaan. Op 7 km afstand van Bo Hotel & Terraza Valparaíso vinden gasten ook de Bloemenklok van Viña del Mar. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Rodelillo op 15 minuten rijden.
De kamers hebben een patio en een terras, evenals wi-fi en een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. De familiebadkamers beschikken over een haardroger en badlakens.
Bo Hotel & Terraza biedt een continentaal ontbijt dat dagelijks vers wordt bereid. Het Amerikaanse restaurant Bo Hotel Terraza serveert het vegetarische eten. Er is een bar op het terras aanwezig.
- Locale bezienswaardigheiden
- Pablo Neruda1219 km
- Vicente Huidobro1221 km
- Plaza de los Poetas1212 km
- mirador el buque1476 km
- Teatro Mauri1280 km
- Gabriela Mistral1039 km
- Mujer Mosaic1064 km
- Mirador Ciudad de Camogli1065 km
- Luchthavens
- Luchthaven Rodelillo12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Conciërgebalie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Restaurant
- Snackbar
- Bar/ lounge
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Openbaar bad
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Welkomstdrankje
- Vergader-/Banketfaciliteiten
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Verwarming
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Ledikanten/ Babybedden
- Kindermenu
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Bo Hotel & Terraza naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Bo Hotel & Terraza te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Rodelillo van Bo Hotel & Terraza?
Rodelillo luchthaven en Bo Hotel & Terraza zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Bo Hotel & Terraza?
Bo Hotel & Terraza biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Bo Hotel & Terraza uitchecken?
Klanten van Bo Hotel & Terraza moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Valparaíso?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Valparaíso is $94. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij dit hotel in Valparaíso?
Gasten van dit hotel in Valparaíso kunnen betalen met American Express, Mastercard en Visa. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Bo Hotel & Terraza?
Bo Hotel & Terraza biedt Kamer met Twee Aparte Bedden, Kamer met een Queen Size Bed en Superior Driepersoonskamer om eruit te kiezen.